NOVINKY

arr3Vánoční dárky pro děti vojáků padlých v novodobých misíchSdružení válečných veteránů nakupuje vánoční dárky dětem padlých. Některé děti jsou už slečny nebo...

KONTAKTY

Sdružení válečných veteránů ČR
P.O.Box 8
252 28 Černošice
svvcr(a)seznam.cz
RaiffeisenBank, č. účtu: 1815627001/5500

Koncert Lucie Bílé navštívili rodiny padlých vojáků

Dne 2/12/2018 proběhl  vánoční koncert Lucie Bílé v kulturním domě v Otvovicích. Lucie Bílá ve spolupráci s firmou BAE SYSTEMS pozvala rodiny válečných veteránů, kteří přišli o v zahraniční misi o blízkého člověka.

V průběhu koncertu Lucie Bílá poděkovala válečným veteránům, za jejich nasazení v zahraničí a vyjádřila pochopení rodinám padlých veteránů.

více stáhněte zde

_________________________________________________________________________________________

Setkání s hejtmanem Jihomoravského kraje

Připravujeme setkání válečných veteránů - občanů Jihomoravského kraje s hejtmanem JUDr. Bohumilem Šimkem a jeho spolupracovníky. Setkání sa zúčastní členové SVV ČR se svými manřelkami a jako čestní hosté jsou pozváni mino jiné ředitel Krajského vojenského velitelství, plk.gšt.Ing. Radek Černý, rektor University obrany, brigádní generál prof. Ing. Bohuslav Přikryl, Ph.D., ředitel vojenské nemocnice Brno, plk. Ing. Antonín Vodák.

Setkání válečných veteránů proběhne 8.listopadu v 10:30 v Zastupitelském sále JMK, Žerotínovo nám.3, Brno.

pozvánka

 Setkáni proběhlo dle časového plánu, bohužel, hejtman JUDr. B. Šimek se nemohl zúčastnit. Doprovázel ministra zemědělství po jihomoravském kraji. Plnohodnotně ho zastoupil náměstek hejtmana Mgr. Martin Maleček. 


medaile -kříže SVV CR Doc. Malach

MzUyMDRhZW