NOVINKY

arr3Bankovní spojení - platby členských příspěvků Členské příspěvky - 300,- Kč za rok. Raiffeisenbank číslo účtu:  1815627001/5500 Jako...

KONTAKTY

Sdružení válečných veteránů ČR
P.O.Box 8
252 28 Černošice
svvcr(a)seznam.cz
RaiffeisenBank, č. účtu: 1815627001/5500

Prapor pro válečné veterány Plzeňského kraje

Více informací zde


Dokumenty SVV » Přihláška za člena

PŘIHLÁŠKA ZA ČLENA SVV ČR

Klikni pro stažení přihlášky

 

Vyplň, přidej své foto, vlož podpis, ulož ve formátu PDF. Toto PDF a své foto ve formátu jpg pošli e-mailem na svvcr@seznam.cz.

Pokud je to na tebe složité, najdi někoho, kdo to umí....Obálka, papírová přihláška uvnitř a malá fotka z občanky už není IN ani u veteránů...

Budoucí komunikace je zásadně e-mailem.

_________________________________________________________________________

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

Členské příspěvky - 300,- Kč za rok.
Způsob evidence plateb a agenda o příspěvcích je jednoduchá. O evidenci se teď pokouší Petr Zumr, brisco@atlas.cz Pokud také nevíš jak uhradit příspěvek, přečti si pokyny:

Nejlepší způsob je platba členských příspěvků bankovním převodem. Za prvé si můžete náhedem na  transparentní účet kdykoliv do tří měsíců po platbě zkontrolovat zda byl příspěvek na účet připsán a krom toho, je platba ve výpisech zpětně dohledatelná i několik let. Členské příspěvky je nejlépe platit na počátku roku, ale samozřejmě akceptujeme i pozdější platby, dokonce i dlužné platby za minulé roky, pokud jste pozapomněli. Roční členské příspěvky jsou stále 300,- Kč. Číslo účtu, kam je možno platbu poukázat je: Raiffeisenbank: 1815627001/5500. Jako variabilní symbol uveďte číslo členské legitimace (najdete ho pod fotografií) pokud ho nevíte, uveďte číslo svého mobilu a do Poznámky kromě údaje za které roky členské příspěvky posíláte připište své jméno.

Účet máme transparentní a můžete do nějkdykoli nahlédnout. Cesta k nim přes prokliky je:

  • složitá, ale dá se....

- nepovedlo se? 

OTNkYjIzM