NOVINKY

arr3Pozvánka na setkání SFOR Podporujeme a doporučujeme účast na neformálním setkání veteránů misí na území bývalé Jugoslávie....

KONTAKTY

Sdružení válečných veteránů ČR
P.O.Box 64
120 00 Praha 2
tel: +420 724 33 70 95
svvcr@seznam.cz
Ing. Ladislav Sornas
Kateřina Jindrová

ANKETA

50% 16% 21% 13%

Dokumenty SVV » Přihláška za člena

Přihláška za člena SVV ČR ke stažení ZDE

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

Členské příspěvky - 300,- Kč za rok. Způsob evidence plateb a agenda o příspěvcích je jednoduchá, obzvláště v našem případě, kdy příspěvek zaplatí pouze 30% členů.... Pokud také nevíš jak uhradit příspěvek, přečti si pokyny:

Nejlepší způsob je platba členských příspěvků bankovním převodem. Za prvé si můžete náhedem na příslušný transparentní účet kdykoliv do tří měsíců po platbě zkontrolovat zda byl příspěvek na účet připsán a krom toho, je platba ve výpisech zpětně dohledatelná i několik let. Členské příspěvky je nejlépe platit na počátku roku, ale samozřejmě akceptujeme i pozdější platby, dokonce i dlužné platby za minulé roky, pokud jste pozapomněli. Roční členské příspěvky jsou stále 300,- Kč. Číslo účtu, kam je možno platbu poukázat je: Raiffeisenbank: 1815627001/5500. Jako variabilní symbol uveďte číslo členské legitimace (najdete ho pod fotografií) pokud ho nevíte, uveďte číslo svého mobilu a do Poznámky kromě údaje za které roky členské příspěvky posíláte připište své jméno.

Účty máme transparentní a můžete do nich kdykoli nahlédnout. Cesta k nim přes prokliky je:

  • "www.rb.cz -  firemní finance - Firemní účty - Účty pro neziskové organizace, společenství vlastníků a bytová družstva - transparentní účet - Přehled transparentních účtů - pohyby na účtech - Občanské sdružení, unie, spolek a pod. - SVV ČR + kraj"

- ale to je dost složité a zdlouhavé. Proto jsme Vám níže připravili přímé náhledy na jednotlivé účty

 

NTdiNjBjZ