NOVINKY

arr325. VÝROČÍ ÚMRTÍ VÁCLAVA MARTÍNKAPIETNÍ SETKÁNÍ VÁLEČNÝCH VETERÁNŮ - VÝROČÍ ÚMRTÍ VÁCLAVA MARTÍNKA - 20. let Pietní... arr3Nová doručovací poštovní adresaSVV ČR zrušilo PO Box 64 na poště v Praze 2. Nikdo tam nechtěl jezdit pro poštu....a mimochodem, kdo... arr3Vánoční dárky pro děti vojáků padlých v novodobých misíchSdružení válečných veteránů nakupuje vánoční dárky dětem padlých. Některé děti jsou už slečny nebo...

KONTAKTY

Sdružení válečných veteránů ČR
P.O.Box 8
252 28 Černošice
svvcr(a)seznam.cz
RaiffeisenBank, č. účtu: 1815627001/5500

Prapor pro válečné veterány Plzeňského kraje

Více informací zde


Informace z krajů / Nehvizdy - 75.výročí Anthropoi

V sobotu 17.12. 2016 se v obci Nehvizdy uskutečnila akce  k oslavám 75. výročí seskoku parašutistů ze skupiny Anthropoid, kteří provedli atentát na R. Heidricha.
Za SVV se akce účastnil Ing. Otakar ŠTOKR příslušník mise IFOR a SFOR, který pomáhal akci zabezpečovat z pozice Inspektora bezpečnosti letecké přepravy 24. základny dopravního letectva Praha Kbely. V rámci oslav byl proveden příslušníky záchranné a výsadkové služby AČR  seskok padákem z vrtulníku Mi-17.  Akce byla zakončena setkáním veteránů  v místní sokolovně. Bývalý aktivní příslušníci výsadkových jednotek mjr. Ludvík DVOŘÁČEK a npor. Josef LAJPOLD se zde setkali se svými kolegy v aktivní službě. Média informovala o této akci vstupem ve zpravodajské relaci ČT 24.

M2U3Y2Y4ZD